Konkursy

Od 11 stycznia na ekranach polskich kin będziemy mogli zobaczyć amerykański kryminał Jack Reacher: jednym strzałem. Wspólnie z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na seans w Bielsku-Białej. .
Od 7 grudnia na ekranach polskich kin będziemy mogli zobaczyć amerykański kryminał Zabić, jak to łatwo powiedzieć. Wspólnie z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na seans w Bielsku-Białej. .
Od 30 listopada na ekranach polskich kin będziemy mogli zobaczyć amerykański dramat Operacja Argo. Wspólnie z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na seans w Bielsku-Białej. .
Od 16 listopada na ekranach polskich kin będziemy mogli zobaczyć kolejną część Sagi Zmierzch - Przed Świtem cz. 2. Wspólnie z kinem Helios przygotowaliśmy dla Was podwójne zaproszenie na seans w Bielsku-Białej. .
Już 3 listopada w Kinie Helios Bielsko-Biała czekają na was cztery mrożące krew w żyłach filmy w tym premierowo Silent Hill: Apokalipsa 3D! Gwarantujemy dawkę napięcia, która nawet po powrocie do domu nie da Ci usnąć!
.