Poradniki

Projekt domu, który wybierzemy spośród wielu projektów oferowanych przez różne firmy i biura architektoniczne musi, przede wszystkim spełniać oczekiwania Klienta, jak też wymagania stawiane przez prawo budowlane.

Ważne by projekt domu, na który się decydujemy był profesjonalny i spełniał wymagania formalne. Projekty domów obecne na współczesnym rynku budowlanym charakteryzują się funkcjonalnością, wysoką jakością zastosowanych materiałów budowlanych, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Wśród obszernej bazy projektów mieszkalnych znajdziemy projekty domów z garażem, projekty domów z poddaszem użytkowym, projekty jednorodzinne, wielorodzinne, projekty domów parterowych, energooszczędnych, projekty domów w technologii drewnianej i mnóstwo innych.

Ponadto, wiele firm oferuje katalog projektów domów, który dodatkowo ułatwia nam zapoznanie się z oferta jaką może nam przedstawić dana firma budowlana.
Zapoznanie się z tak liczna ofertą nie należy do najłatwiejszych. Dlatego też, warto poważnie zastanowić się nad kryteriami, którymi będziemy kierować się przy wyborze projektu.

.

Ortodoncja to nazwa pochodząca od greckich słów orthos-prosty i odous-ząb. Jest to dziedzina stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem wad zgryzu, oraz wad szczękowo-twarzowych u dzieci, młodzieży i dorosłych.

.