Komercyjna reklama w serwisie

wBrennej.pl to portal informacyjny o charakterze turystyczno-informacyjnym skierowany zarówno do tysięcy turystów, którzy systematycznie odwiedzają Gminę Brenna w czasie sezonu letniego i zimowego jak i dla turystów, którzy jeszcze tutaj nie byli. Informujemy, zapowiadamy i relacjonujemy największe imprezy, które mają miejsce na terenie Brennej oraz pozostałych miast i gmin Beskidzkiej 5. Swoje starania kierujemy także do mieszkańców, którzy coraz częściej sięgają po nowoczesne środki przekazu, dzięki którym jeszcze lepiej poznają swój górski region. Dzięki serwisowi mogą skusić się na coraz liczniejszych atrakcje i sposoby spędzania wolnego czasu, biorąc udział w różnorodnych imprezach o charakterze kulturalnym czy sportowym, organizowanymi na terenie Brennej, Górek, Ustronia, Wisły, Szczyrku czy Cieszyna.

Serwis istnieje od czterech lat i już zdążył wysunąć się na prowadzenie pod względem jakości oraz sposobu prezentowych informacji o Brennej. Portal tworzą ludzie stale związani z Beskidami, którzy z pełną pasją tworzą prezentowane artykuły jak i fascynujące fotoreportaże. Aktualnie skupiamy się na pokazaniu walorów turystycznych gminy Brenna oraz piękna otaczających nas gór, w tym pozostałych miejscowości Beskidzkiej Piątki. W serwisie można ponadto znaleźć informacje na temat wszystkich planowanych imprez kulturalno-sportowych oraz pełną bazę noclegową najlepszych obiektów.

Nasze logo można zobaczyć na kilkunastu banerach, setkach naklejek jak i na prawie każdym plakacie informującym o zbliżających się wydarzeniach. Serwis zaskakuje pod względem wyników odwiedzalności i generowanego ruchu.

Formy reklamy:

  • baner główny – najbardziej pożądana forma reklamy przez Klientów naszego serwisu. Wymiary 900 x 150 pikseli stanowią jedną z największych powierzchnię reklamowych wśród lokalnych serwisów internetowych o tematyce turystyczno - informacyjnej. Zgodnie z życzeniem Reklamodawcy baner może być wyświetlany na głównej stronie lub wszystkich jego podstronach. Reklama umiejscowiona jest bezpośrednio pod menu i przykuwa uwagę każdego odwiedzającego nasz serwis
  • baner boczny – kwadrat o wymiarach 240 x 240 pikseli. Jest położony w prawej kolumnie witryny, dzięki swojej mobilności może zostać usytuowany pod Fotoreportażami, które są jednym z najchętniej odwiedzanych działów przez użytkowników naszego serwisu. Podobnie jak baner główny może być wyświetlany na stronie głównej lub podstronach.
  • specjalna kategoria w menu – polega na utworzeniu w menu specjalnej kategorii o dowolnej nazwie. Po wybraniu tej kategorii z menu otwiera się podstrona, w której Klient może umieścić dowolną treść wraz z zdjęciami i odnośnikami. Ta forma reklamy jest bardzo atrakcyjna gdyż może przez długi czas znajdować się w menu serwisu.

 

Cennik reklamy 7dni 14dni 30dni 90dni
baner główny 60zł 110zł 200zł 500zł
baner boczny 30zł 55zł 100zł 250zł
specjalna kategoria -- -- -- 400zł

Podane ceny są cenami netto i obejmują zamieszczenia materiałów na stronie w podanej formie. Przygotowanie materiałów, w postaci artykułów, animowanych banerów czy zdjęć wymaga indywidualnych ustaleń, które nie są wliczone w cennik, a reklamodawca może je zrealizować we własnym zakresie. Istnieje możliwość wykupienia powierzchni reklamowej na wyłączność, w takim przypadku cena uzgadniana jest indywidualnie z każdym Klientem.
W przypadku niezgodności materiałów reklamowych z polityką serwisu wBrennej.pl reklamobiorca może nie zgodzić się na zamieszczanie reklamy w serwisie przed wykonaniem usługi.

Więcej informacji o pozostałych formach reklamy takich jak artykuły sponsorowane, fotoreportaże, bazy noclegowe i gastronomiczne oferowane przez serwis www.wBrennej.pl można otrzymać drogą mailową pisząc pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Oferta ważna do 30 czerwca 2013 roku.

.